ﺳﻪشنبه، 31 فروردین 1400
  English | فارسي  
 
جزئيات اخبار
رونمايي از سامانه فروش اينترنتي شركت ليزينگ پارسيان در هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت تهران
Created by host on 1396/07/19 01:41:11 ب.ظ


رونمايي از سامانه  فروش اينترنتي شركت ليزينگ پارسيان در هفدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت تهران

 

 

 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از 14 تا 17 مهر در 10 سالن و همچنین فضای باز دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گرديد

اين نمايشگاه در فضايي بالغ بر25 هزار مترمربع، با استقبال 935 شرکت داخلی و خارجی از ایران و 22 کشور جهان حضور مواجه شد. در اين ميان 410 شرکت داخلی و 525 شرکت خارجی حضور داشتند و ضمن ارائه تولیدات تازه خود ، با جدیدترین پیشرفت های روز صنایع مختلف نیز آشنا شدند. نمایشگاه امسال با استقبال چشمگیر شرکت های خارجی مواجه شده بود. چک، سوئد، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، رومانی، امارات، بلغارستان، هلند، لهستان، اسپانیا، فرانسه، هند، چین، ژاپن، تایوان، انگلیس، سوئیس، فنلاند، ترکیه، ایرلند و مالزی کشورهایی بودند که در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران حضور داشتند. اهمیت بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه موجب شده بود بسیاری از کشورهای خارجی از جمله ترکیه، هند، چین، ژاپن، جمهوری چک، آلمان، تایوان و سوئیس به صورت پاویون در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

همچنين چندین هیئت تجاری، صنعتی، اقتصادی و سرمایه گذاری خارجی از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی در محل نمایشگاه حضور يافته و با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات صنعتی و اقتصادی شدند. برگزاری چند گارگاه و نشست تخصصی با حضور مسئولان، صنعتگران، استادان دانشگاه ها و پژوهشگران و همچنین برگزاری چندین کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع نمایشگاه (صنعت) از دیگر برنامه های جانبی هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران بود.

آشنایی با تازه ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در بخش های مختلف صنعت، ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه انواع تجهیزات صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ وکوچک، ابزار آلات خطوط تولید، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای، سرمایه گذاری صنعتی، فروش و خدمات پس از فروش و سایر صنایع وابسته به نمایش گذاشته شد.

شرکت لیزینگ پارسیان با حضور فعال خود در این نمایشگاه به تشریح نحوه ارایه خدمات اعتباري به مخاطبان، متقاضیان فعال درعرصه صنعت و مشتریان آ ن ها پرداخت . برپایی این گونه نمایشگاه ها موجب معرفی توانایی ها و ظرفیت هاي علمی، فنی و اقتصادي کشور خواهد بود و سبب رشد و پویایی هر چه بیشتر اقتصاد کشور می شود. شرکت لیزینگ پارسیان مفتخر است با حضور پررنگ خود در نمایشگاه هاي کشور از جمله نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، سهمی در پیشرفت اقتصاد و معرفی تسهیلات اعتباري نوین و جذاب به متقاضیان داشته و قابلیت هاي فنی تجاري خود را به بازدیدکنندگان عرضه می نماید.

هدف از حضور شرکت لیزینگ پارسیان در هفدهمين نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، ارایه تسهیلات اعتباري نوین مطابق با نیازهاي گوناگون مشتریان، معرفی آخرین توانمندي ها و محصولات اعتباري متمایز شرکت ، وجود بستر مناسب براي تبادل تجربیات و اطلاعات با مخاطبان نمایشگاه ، شناسایی مشتریان خاص و جذب مشتریان جدید و بالقوه ، تثبیت حضور شرکت در عرصه بازار ، بهبود کارایی و اثربخشی فعالیت هاي بازاریابی بوده است .

همچنين نرم افزار بومي ParsLeaseWare كه يكي از افتخارات شركت ليزينگ پارسيان در بهسازي و اتوماسيون فرآيندهاي علمياتي صنعت ليزينگ مي باشد معرفي گرديد . اين نرم افزار ضمن سازگاري و تطابق با كليه

 

قوانين و الزامات بانك مركزي در حوزه اعتبارسنجي، محاسبات مالي و حسابداري ليزينگ داراي قابليت هاي گسترده اي مي باشد.

 

 

 

در طول برگزاري نمايشگاه از سامانه فروش اينترنتي شركت ليزينگ پارسيان پي ال كالا (www.Plkala.com) بعنوان اولين سامانه الكترونيكي ليزينگ رونمايي گرديد.

در اين سامانه سعي گرديده ضمن معرفي و ارائه مشخصات فني كالاها، شرايط متنوع ارائه تسهيلات براي خريد آنها فراهم گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

print
There is no comment.