دوشنبه، 1 مرداد 1397
  English | فارسي  
جزئيات اخبار
حضور ليزينگ پارسيان در نخستين كنگره فناوري هاي نوين پزشكي
Created by host on 1395/09/16 11:22:51 ق.ظ


رسیدن به بازارهای گسترده جهاني، مستلزم حرکت به سوی اقتصاد باز، به کارگیری استراتژی های جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیازها و خواسته های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف می باشد. توفیق در دستیابی به این هدف ، نیازمند حضور پررنگ در بازارهای مختلف می باشد. یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانمندی ها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی و خدماتی ، نمایشگاه ها می باشند.

از اين رو شركت ليزينگ پارسيان با حضور در فضاي نمايشگاهي نخستين كنگره فناوري هاي نوين پزشكي (13 لغايت 15 آذرماه 1395) در مركز همايش هاي بين المللي رازي، به معرفي خدمات و تسهيلات ويژه قابل ارائه به پزشكان و شركت­هاي مرتبط با حوزه تجهيزات پزشكي و دندانپزشكي پرداخت. 

در طي سه روز برگزاري كنگره، آقايان دكتر جهانگيري، معاون سازمان نظام پزشكي، دكتر وطن پور، مدير كل دفتر توسعه فناوري سلامت وزارت بهداشت، دكتر ملك زاده، معاون تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت، دكتر محبوبي، عضو هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و دبير علمي كنگره و جمعي ديگر از مديران و روساي بيمارستان ها، دانشگاه هاي علوم پزشكي، پزشكان و شركت كنندگان در اين كنگره از غرفه ليزينگ پارسيان بازديد نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

print
There is no comment.
شركتهاي ليزينگ مجاز ارتباط با ما        چهارسوق مالی پارسیان        درباره ما        تسهيلات و خدمات        اطلاعيه ها        صفحه اصلی