ﺳﻪشنبه، 6 فروردین 1398
  English | فارسي  
جزئيات اخبار
تمديد گواهينامه سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2008 شركت ليزينگ پارسيان
Created by host on 1396/02/26 12:57:14 ب.ظ


در میان سیستم های مدیریتی مدرن ایزو 9001، سیستم های مدیریت کیفیت در دنیا در جایگاه برترین ها قرار دارد. این سیستم به سازمان­ها اجازه می­دهد تا روند ویژه ای را بمنظور برآورده کردن نیاز های مشتریان در سطح جهانی و با توجه به کیفیت استانداردها بکار گیرند.

مشتریان بطور فزاینده ای به خریداران کیفیت طلب تبدیل می شوند. آنها می خواهند بدانند که شرکت شما چگونه نیازهای آنها را برآورده می کند. سیستم استاندارد مدیریت کیفیت، تلاش سازمان ها را  در زمینه کیفی و رضایتمندی مشتری نشان می دهد.  بکارگیری سیستم مدیریت کیفی به سازمان کمک می کند تا رضایت مشتری را افزایش داده، انسجام داشته و پروسه های داخلی را تقویت نمايد. همچنین می تواند خطر عدم رضایت مشتری را نیز به حداقل برساند.

در همين راستا شركت ليزينگ پارسيان در ارديبهشت ماه سال 1395 موفق به اخذ گواهينامه استاندارد سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2008 گرديده بود و در ارديبهشت ماه سال 1396 پروسه مميزي تمديد ساليانه گواهينامه صورت پذيرفت و با حمايت و تلاش مديريت ارشد شركت و كاركنان مجموعه و رهنمودهاي اركان سياست گذار و پس از انجام مميزي دقيق و بسيار سختگيرانه سر مميز ارشد شركت SGS سوئيس، توفيق تمديد گواهينامه شركت براي يك سال ديگر بدون مشاهده هيچ گونه عدم انطباق حاصل شد.

 

 

 

 

print
There is no comment.